Saç Ekimi

Saç Ekimi

Saç dökülme problemi yaşayan kişilerin başvurduğu saç ekimi günümüzde pek çok kişinin başvurduğu bir yöntemdir. Var olan genellikle enseden alınan kuvvetli saç köklerinin dökülmenin yaşandığı kısma eklenmesiyle gerçekleşen bir operasyondur.

Saç ekimi operasyonu süresi değişebilmektedir. Burada ana kriter saç ekiminin yapılacağı alanın büyüklüğü olup bu operasyon ağrısız olmaktadır. Ayrıca saç ekimi işleminde birçok teknik kullanılmakla birlikte doğru tekniğin seçimi büyük önem taşımaktadır. Yine söz konusu operasyonun hastane koşullarında yapılması gerekmektedir çünkü lokal anestezi uygulanan bir işlemdir. Operasyondan sonra birkaç gün hastanın dinlenmesi ve mümkünse dışarı çıkmaması gerekir. Yeni saçlarla ilgili olarak uzama süresi değişiklik gösterebilmektedir. Bu durum hastanın fiziksel özellikleri ve yaşam tarzı faktörlerine bağlı olarak değişmektedir.

Beşir Zengin Group olarak bu konuda verdiğimiz hizmetle sizlere yardımcı olmaktayız. Merak ettiğiniz tüm sorular için bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.


Paylaş :

Robotik Saç Ekimi

DHI Saç Ekimi

Safir FUE Saç Ekimi

Normal FUE Saç Ekimi